پاورپوینت اختلالات یادگیری غیر کلامی 52 اسلاید

پاورپوینت اختلالات یادگیری غیر کلامی 52 اسلاید

دسته بندی این مطلب: علوم انسانی
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان پاورپوینت اختلالات یادگیری غیر کلامی 52 اسلاید آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

**قالب پاورپوینت

قابل ویرایش./

بخشی از متن فایل پاورپوینت :

اغلب مهارت های کلامی از طریق زبان، که اساسش برقراری ارتباط است سنجیده وتعریف می شود . با وجود این معلوم شده است که بیش از 65% کل ارتباطات در اصل به طریقه غیر کلامی منتقل می شود . همگی ما با " ارتباط غیر کلامی " آشنائی داریم.

•همگی ما از نقش مهمی که زبان در یادگیری انسان ایفا می کند آگاهی داریم . در جامعه ی کنونی اغلب ، توانایی افراد با مهارت های کلامی شان سنجیده می شود . شخصی که با فصاحت صحبت کرده و از دامنه ی لغات گسترده تری برخوردار باشد نسبت به شخصی که دائما دچار اشتباهات دستور زبان گردیده و لغات محدودی را به کار می برد ، بیشتر و به نحو تحسین برانگیزی مورد توجه واقع می شود . دانش آموزی که دچار مشکلات ذاتی در زمینه های خواندن ، تلفظ و یا مطرح نمودن خود در کلاس باشد در اغلب موقعیتهای کلاسی مشخص می شود . و همچنین دانش آموزی که از توانایی خواندن بسیار خوبی برخوردار است نمره ی عالی در تلفظ گرفته و با فصاحت خود را مطرح کرده و معمولا معلم را وادار می نماید تا مشکلات یادگیری وی را نادیده بگیرد و اغلب این روشی است که سندرم ناتواناییهای آموزش غیر کلامی دانش آموزان را در سطوح ابتدایی تر مشخص می نماید .

•ناتواناییهای آموزش غیر کلامی اغلب در گروه های بزرگ بچه های مدرسه ای توسط معلمین و سایر مربیان نادیده گرفته شده و تشخیص داده نمی شود . در مجموع اطلاعات کافی در زمینه دلایل نهفته مشکلاتی که این دانش آموزان در مدرسه مواجه می شوند وجود ندارد .

و...

  • تحقیق اختلالات یادگیری بین دانش آموزان

  • تحقیق اختلالات یادگیری , دانلود تحقیق در مورد اختلالات یادگیری , مقاله در مورد اختلالات یادگیری , تحقیق آماده در مورد اختلالات یادگیری , پاورپوینت اختلالات یادگیری , پروژه در مورد اختلالات یادگیری , تحقیق در مورد اختلالات یادگیری , دانلود مقال