ایلان ماسک میلیادر خودساخته

ایلان ماسک میلیادر خودساخته

دسته بندی این مطلب: اقتصاد
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان ایلان ماسک میلیادر خودساخته آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

فهرست مطالب


مقدمه

دوران کودکی و نوجوانی

روند پیشرفت ماسک در کسب و کار

مخالفت ایلان ماسک با هوش مصنوعی

ازدواج و ماجراهای عجیب

ایلان ماسک و سیاست

اقدامات بشر دوستانه ایلان ماسک

منابعمقدمه

ایلان ماسک Elon Musk) ) را می‌توان یکی از باهوش‌ترین، شگفت‌انگیزترین و حتی یک ابر قهرمان در دنیای امروز دانست. بعضی او را دیوانه و برخی نابغه می‌خوانند، اما تقریبا همه باور دارند که در عصر تکنولوژی انقلاب ایجاد کرده است. ایلان ماسک همان فردی است که کارهای غیر ممکن را با غیر باورترین بودجه، امکان‌پذیر می‌کند.

ایلان ماسک کار خود را از ساده‌ترین کارها، مثل برنامه‌نویسی در دوران دبیرستان آغاز کرد، تا به تولید خودروی برقی و مطالعه برای پرتاب موشک و همکاری با ناسا ادامه داد و همچنان درصدد است در سال ۲۰۳۰ انسان را جهت سکونت روانه کره مریخ نماید. ایلان از هوش سرشاری برخوردار نیست و تمام پیشرفت‌ها و موفقیت‌های او مدیون کار و تلاش خستگی‌ناپذیر او است، به‌طوری‌که هم‌اکنون به‌عنوان جوان‌ترین میلیاردر جهان، بیش از ۱۰۰ ساعت در هفته کار می‌کند و بیش از هر چیزی به امنیت، سلامت و رفاه بشریت می‌اندیشد و به دنبال اختراعاتی است که در همین راستا باشد.


دوران کودکی و نوجوانی

ایلان ریو ماسک در ۲۸ ژوئن سال ۱۹۷۱ درپرتوریا، آفریقای جنوبی به دنیا آمد. او فرزند ارشد یک خانوادهٔ ۵ نفره بود. پدر او، اِرول ماسک متولدآفریقای جنوبیو بزرگ شدهٔ انگلیس،مهندسو مادر کانادایی انگلیسی او به ناممِی ماسکمتخصص رژیم غذایی و مدل بود. او یک برادر کوچکتر به نامکیمبال ماسک(متولد ۱۹۷۲) و یک خواهر کوچکتر به نامتوسکا ماسک(متولد ۱۹۷۴) دارد. ایلان ماسک دوران کودکی خود را در آفریقای جنوبی سپری کرد. ماسک ۱۰ ساله بود که پدر و مادر او از یکدیگر جدا شدند و ایلان اغلب اوقات را با پدرش در آفریقای جنوبی زندگی می‌کرد.

در سن ۱۰ سالگی اولینرایانه شخصیخود،کمودور وی‌آی‌سی-۲۰ را خرید. ایلان به برنامه‌نویسی علاقه‌مند شد و به تنهایی شروع به یادگیریبرنامه‌نویسیکرد.

در سن ۱۲ سالگی با فروشبازی ویدئوییBlastar که شخصاً آن را طراحی کرده بود، ۵۰۰ دلار به دست آورد.

فایل پاورپوینت 28 اسلاید

  • پاورپوینت ایلان ماسک

  • فهرست مطالب مقدمهدوران کودکی و نوجوانیروند پیشرفت ماسک در کسب و کارمخالفت ایلان ماسک با هوش مصنوعیازدواج و ماجراهای عجیبایلان ماسک و سیاستاقدامات بشر دوستانه ای

  • آشنایی با ایلان ماسک میلیاردر خود ساخته

  • مقدمهدوران کودکی و نوجوانیروند پیشرفت ماسک در کسب و کارمخالفت ایلان ماسک با هوش مصنوعیازدواج و ماجراهای عجیبایلان ماسک وسیاستاقدامات بشر دوستانه ایلان ماسکمنابع